چرا آذران مبین افزار؟
 
  • مختصری درباره شرکت آذران مبین افزار
 
شرکت آذران مبین افزار به عنوان مجموعه ای پویا و فعال در حوزه های مختلف فن آوری اطلاعات و عرضه کننده راهکار های متنوعی نظیر نرم افزار جامع مدیریت عملیات کارخانه، نرم افزار مدیریت کیفیت(ISO)، نرم افزار مدیریت مالی و فن آوری اطلاعات مکانی (GIS) به اهمیت ویژه کسب وکار الکترونیکی واقف بوده و از کمبود خدمات مناسب و استاندارد در این حوزه آگاه است.اینک این شرکت با درک اهمیت موضوع اقدام به ارائه راهکارها و خدمات مناسب و منطبق با استانداردهای جهانی کسب نموده است و امید دارد بستری مناسب برای رشد و شکوفایی کسب وکار ها با استفاده از تکنولوژی های جدید در حوزه آنلاین ، فراهم نماید.
 
 
اکنون اگر شما به دنبال تحول در کسب وکار یا سازمان خود هستید با این تکنولوژیها آشنا شوید و خود را برای حضور موفق در عصر جدید آماده کنید.
 
برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
 
 
  • خدمات آذران مبین افزار چیست و چه کمکی به کسب وکار من می کند؟
 
 
کم و بیش همه ما می دانیم که اطلاع رساني کامل و دقيق در تجارت ، بوجود آورنده بستري موثر و مفيد جهت انتخاب هاي معقول و کاربردي مي باشد. لذا ، شما با در اختيار داشتن يک وب سايت اينترنتي ، اين امکان را براي کاربران يا مشتريان خود فراهم ميکنيد تا بدون اتلاف زمان و صرف هزينه هاي اضافي ، جهت انتخاب درست به وب سايت شما مراجعه کرده ، و با بدست آوردن اطلاعات کامل و مفيد از خدمات و محصولات شما ، اقدامات لازم را جهت دسترسي به اين خدمات يا محصولات انجام دهند.
اما آیا داستان به همین سادگی است و خیلی زود به عاقبت خوش منتهی می گردد .آیا صرف وجود یک وب سایت می تواند حلال مشکلات باشد و ما را به اهداف تجاری مان برساند؟
 
برای روشن شدن موضوع با یک مثال بحث را دنبال می کنیم فرض کنید شما در زمینه تولید و پخش پوشاک شرکتی را پایه گذاری نموده اید . و در ضمن علاقه مند به استفاده از ظرفیت های موجود در اینترنت برای معرفی و فرو ش محصولات خود میباشید بدیهی است اولین گام شما ثبت یک دامنه با نام مناسب (مثلا www.poshesh.com) خواهد بود در این مرحله با کمال تعجب متوجه می شوید بسیاری از دامنه های مرتبط با شغل شما و یا اسامی معنادار مرتبط با نام شرکت شما قبلا ثبت شده است. در این مرحله نیز فرض می کنیم شما آنقدر خوش شانس هستید که می توانید نام دلخواه خود را یافته و ثبت نمائید. در گام بعد با مراجعه به یکی از شرکت های طراحی و تولید وب سایت و در بسیاری از موارد با مراجعه به جوانان خوش ذوق و علاقمند (اما کم تجربه) با کمترین هزینه ممکن موفق به راه اندازی سایت خود شدید(احتمالا سایت زیبائی است) ظاهرا همه چیز آماده است و باید منتظر هجوم مشتریان به شرکت خود باشید اما پس از مدتها انتظار و کسب اطلاع و پرس و جو از مراجعان متوجه می شوید هیچ یک از مشتریان شما هرگز از سایت شما بازدید نکرده اند. مجددا در این مرحله دست به کار می شوید و با راهنمائی برخی از دوستان از وجود ابزارهائی که تعداد بازدیدکنندگان از سایت ها را در خود ثبت می کنند آگاه می شوید و با استفاده از این ابزارها به اطلاعات جدید و مهمی دست می یابید البته این اطلاعات چندان خوشایند نیست و آن اینکه تعداد بازدید کنندگان از سایت شما بسیار اندک است.
 
باز هم قانع نمی شوید و برای کشف علت آستین ها را بالا زده و به عنوان یک مشتری اقدام به جستجو در اینترنت می نمائید. بدیهی است جستجو را با نام محصول و یا نوع خدمت آغاز می کنید اما با کمال تعجب اثری از شرکت خود در نتایج جستجو مشاهده نمی کنید البته اگر کمی حوصله به خرج دهید و صفحات بعدی نتایج جستجو را بررسی کنترل کنید(متناسب با مورد جستجو می تواند بین صفحه 5 تا چند صد متغییر باشد) احتمالا می توانید نام شرکت خود را مشاهده نمائید اما متاسفانه جستجو کنندگان در اینترنت به اندازه شما صبر حوصله ندارند و معمولا در سه صفحه اول (اغلب صفحه اول) بدنبال پاسخ خود می گردند. برای حل این مشکل باید به سوال ذیل پاسخ داد
 
  • چگونه می توان موتورهای جستجو را مجبور کرد تا نام شرکت شما را در صفحه اول نتایج جستجو به نمایش درآورند؟
 
بازهم فرآیند پرس و جو و کسب اطلاع از دوستان و آشنایان آغاز می گردد و در صورتی که فرد مناسبی را برای مشورت انتخاب نمائید با  سوالات ذیل مواجه می گردید.
 
  • آیا در طراحی سایت علاوه بر زیبائی به مفاهیم SEO توجه شده است ؟
  • آیا از  Google Ads استفاده نموده اید ؟
 
باز هم معمائی دیگر، حالا چه باید کرد و گام بعدی چه خواهد بود آیا شما به عنوان یک شرکت تولید کننده پوشاک می بایست با کسب دانش فنی مورد نیاز تمام این مراحل راسا پیگیری نموده و در انتهای هر مرحله با ابهامات بیشتری دست به گریبان باشید. بدیهی است پاسخ شما منفی خواهد بود اما عاقبت این شرکت فرضی چه خواهد شد و راهکار مناسب چه می باشد؟
آذران مبین بهترین راهکار برای رهائی از این معظلات بوده و شما می توانید به جای پرداختن به این مفاهیم تخصصی غیر مرتبط با کسب و کار خود به اهداف تجاری خود بیندیشید و با بهره گیری از خدمات ما در شرکت از میزان اثر بخشی استفاده از ظر فیت های اینترنت در کسب و کار خود مطلع گردیده و سپس با آسودگی خیال طراحی سایت و تبلیغات خود را به ما بسپارید .
 
آذران مبین در ابتدا با تنظیم پلن توسعه کسب وکار آنلاین شما، استراتژی های مناسب با اهداف کسب و کار شما را تدوین می کند سپس مرحله طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما منطبق با استانداردهای جهانی و عالیترین سطح کیفی آغاز می شود پس از پیاده سازی وب سایت ابزارها و روش های بازاریابی آنلاین طبق پلن برنامه ریزی شده قبلی اجرا می شود. بهینه سازی سایت برای موتو های جستجو، تبلیغات در گوگل، ارسال ایمیل گروهی(ایمیل مارکتینگ) و تبلیغات بنری در اینترنت، راهکارهای بازاریابی الکترونیکی هستند که این شرکت به شکل کاملا تخصصی و حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد. پس از اجرای کلیه این عملیات نوبت به گزارش گیری و کنترل عملکرد این فعالیت هاست. یعنی سنجش عملکرد بازاریابی الکترونیکی برای کسب وکار شما، در این مرحله شما با بررسی نتایج بدست آمده و مقایسه آن با اهداف از پیش تعیین شده، برای اجرای دوره بعدی و بازبینی استراتژی ها تصمیم گیری می کنید.
 
ما شما را تا دست یابی به موفقیت کامل همراهی می کنیم.